biuro@erkasystemy.pl       504 290 332 lub 535 017 160

DBAŁOŚĆ O NAJMNIEJSZE SZCZEGÓŁY

Okna

DRUTEX - NAJLEPSZE OKNA


Okna plastikowe

Dla każdego z nas dom jest czymś wyjątkowym. To miejsce, w którym spędzamy nasz wolny czas, wypoczywamy po ciężkim dniu pracy oraz przeżywamy wspaniałe chwile wraz z rodziną. To nasza ostoja, ciepłe cztery kąty chroniące nas przed zimnem, hałasem oraz innymi troskami świata zewnętrznego. Na komfort przebywania w domu wpływa wiele istotnych elementów. Większość osób przywiązuje szczególną wagę do wyposażenia wnętrza, nie zwracając jednak uwagi, jak ważnym elementem wpływającym na dobre samopoczucie mieszkańców są właściwie dobrane okna.

Bramy

WIŚNIOWSKI - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ


Zapewniają one odpowiednią ilość naturalnego światła, umożliwiają cyrkulację świeżego powietrza oraz stanowią barierę akustyczną dla zewnętrznych hałasów. Skąd o tym wiemy? Jesteśmy ekspertami w tej branży, którzy od wielu lat działają na terenie Poznania. Okna plastikowe (PCV), drewniane oraz aluminiowe to nasza specjalność – zajmujemy się zarówno ich sprzedażą, montażem jak i serwisem. Wszystkim naszym Klientom zapewniamy najlepsze ceny, profesjonalną obsługę oraz szybką realizację zamówienia.


Drzwi

KMT - DRZWI STALOWE


Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi markami, które zyskały uznanie w branży. W swojej ofercie posiadamy okna plastikowe (PCV), drewniane oraz aluminiowe firmy Drutex, które zarówno w opinii ekspertów, jak również Klientów uznawane są za jedne z najlepszych na rynku. To okna plastikowe o wysokiej klasie profilu, które są dodatkowo usztywnione w postaci zbrojenia. Posiadają również funkcjonalne rozwiązanie, dzięki którym korzystanie z nich jest proste i wygodne. Zapewniają komfort, na który z całą pewnością zasługujesz. Wszystkie osoby, które znalazły się na naszej stronie, zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy liderami z Poznania, którzy zapewnią Ci obsługę na najwyższym poziomie.

Masz pytanie odnośnie naszej oferty?

Zamów rozmowę z naszym doradcą, wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu.

Partnerzy Handlowi