biuro@erkasystemy.pl       504 290 332 lub 535 017 160

Drzwi POL-SKONEW ofercie naszej firmy znajdziecie Pańśtwo pełen zakres produktów polskiego producenta POL-SKONE, które swoje doświadczenia zbiera od ponad 26 lat. Firma POL-SKONE nieustannie tworzy i udoskonala ofertę w oparciu o ekologiczne i trwałe drewno. Surowiec ten nie tylko wnosi ciepło, lekkość czy naturalność do pomieszczeń, ale również ma dobry wpływ na nasze zdrowie. Magicznie otula przestrzeń naturalnym urokiem sprawiając, że mieszkanie staje się prawdziwym królestwem wypoczynku oraz pozwala na swobodną realizację wyjątkowych, a zarazem awangardowych projektów. Dokładamy wszelkich starań, by sprostać wymaganiom naszych Klientów, a przy tym dbać o środowisko naturalne.  W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące produktu firmy POL-SKONE:

  • drzwi wewnętrzne w systemie przylgowym oraz bezprzylgowym 
  • drzwi wejściowe w tym antywłamaniowe i z parametrem dźwiękoizolacyjności
  • drzwi zewnętrzne z zabezpieczeniami antywłamaniowymi
  • drzwi techniczne: dźwiękoizolacyjne, przeciwpożarowe oraz specjalnego przeznaczenia (na basen i do pracowni rentgenowskiej)
  • ościeżnice stałe, regulowane, kryta HARMONY oraz z nietypowym górnym panelem VERTIGO
  • listwy drzwiowe
  • listwy przypodłogoweBogactwo kolorów jak i rodzajów wykończenia powierzchni produktów POL-SKONE stwarza możliwość wykreowania niepowtarzalnej przestrzeni. Dobierając stolarkę do naszego domu, nie myślimy wyłącznie o designie, ale przede wszystkim o bezpieczeństwie i ciszy, dlatego poza wzornictwem opracowujemy nowoczesne konstrukcje, a w Państwa ręce oddajemy produkty o doskonałych parametrach technicznych.


AKTUALNY KATALOG PRODUKTÓW POL-SKONE 2017
Masz pytanie odnośnie naszej oferty?

Zamów rozmowę z naszym doradcą, wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu.