biuro@erkasystemy.pl       504 290 332 lub 535 017 160

DUOLINE - drewno+aluminium

DUOLINE - system drewniano-aluminiowy


Nowoczesny system drewniano-aluminiowy DUOLINE jest wyrazem innowacyjnych rozwiązań oferując doskonałe połączenie trwałości aluminium i estetyki drewna. 
Kombinacja drewno - aluminium spełnia nie tylko restrykcyjne wymogi budownictwa energooszczędnego i  pasywnego, ale jest również odpowiedzią na współczesne oczekiwania Klientów w zakresie nowoczesnej stolarki.
Zewnętrzna nakładka aluminiowa, odporna na warunki atmosferyczne i odpowiedni system łączenia wzmacnia stabilność okna i poprawia jego parametry statyczne jak również energooszczędność i dźwiękoszczelność.
DUOLINE charakteryzuje się klasycznym, ostrym kształtem krawędzi profili aluminiowych, co jest wyrazem nowoczesnego wzornictwa i najnowszych trendów architektonicznych. Możliwość wyboru opcji profilu drewnianego o grubości 68mm, 78mm lub 88mm oferuje doskonałe możliwości tworzenia bardzo dużej ilości rozwiązań konstrukcyjnych. 
System oferuje bogate wzornictwo w zakresie kształtów (od prostokątów, przez trapezy, łuki czy koła oraz inne kształty niestandardowe) oraz możliwość dowolnej aranżacji kolorystycznej. Od strony wewnętrznej okna mogą być wykonane z drewna sosnowego lub meranti i pomalowane farbami kryjącymi (paleta RAL) lub transparentnymi. Strona zewnętrzna okna w formie nakładki aluminiowej może być pomalowana jednolicie jednym z kolorów bogatej palety RAL.. DANE TECHNICZNE:
 1.  Profil drewniany wykonany z drewna sosnowego lub meranti o grubości 68mm, 78mm i 88 mm. Rama i skrzydło zbudowane z drewna klejonego trzy lub czterowarstwowo (w zależności od opcji profilu drewnianego) + nakładka aluminiowa od zewnątrz - impregnacja w odrębnym procesie i lakierowanie farbami wodorozcieńczalnymi kryjącymi lub transparentnymi aluminium malowane proszkowo

 2. W standardzie w uszczelki TPE

 3. Oferowany kształt nakładek aluminiowych zwiększa sztywność profili i zapewnia atrakcyjny design, a w połączeniu z drewnem zapewnia tym samym właściwą izolację termiczną w każdych warunkach atmosferycznych. System wyposażony w nakładki aluminiowe Mira contour

 4. Szklenie - w standardzie pakiet jednokomorowy 4/16/4; na życzenie Klienta dostępny pakiet z maksymalnie czterema szybami


Największe zalety systemu DUOLINE


 • Świetna energooszczędność na poziomie 0,79 W/(m2*K)*

 • Elegancja i nowoczesność, dzięki wysokiej jakości profilom drewniano-aluminiowym

 • Wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki stabilności profilu aluminiowego w połączeniu z wysokiej jakości okuciami Maco

 • Trwałość stolarki, dzięki solidnej konstrukcji drewniano-aluminiowej

 •  Duża możliwość kształtowania kolorystyki przestrzeni, dzięki dostępności szerokiej gamy kolorystycznej barwienia aluminium i drewna.

 • Wysoka jakość dzięki najlepszym komponentom oraz wykorzystaniu wyłącznie wyselekcjonowanego drewna do produkcji

 • Świetna dźwiękoszczelnosć

Masz pytanie odnośnie naszej oferty?

Zamów rozmowę z naszym doradcą, wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu.