biuro@erkasystemy.pl       504 290 332 lub 535 017 160

SYSTEM HS

 

DRZWI PRZESUWNE W SYSTEMIE HS


Szukacie rozwiązań, dzięki którym odczujecie w swoim domu maksymalny komfort? Pomogą Wam w tym drzwi wykonane w technologii IGLO-HS, które bazują na dwóch niezależnych od siebie prowadnicach oraz specjalnie dostosowanych okuciach. To drzwi doceniane przez ekspertów. Na szczególną uwagę zasługuje ich zakres energooszczędności czy dźwiękoszczelności.
Drzwi posiadają niski próg aluminiowy, który zapobiega uskokom na styku drzwi - podłoga i umożliwia licowanie progu z podłogą. Atrybuty te sprawiają, że cały ten system jest dedykowany do wykonywania efektownych przeszkleń tarasowych i balkonowych o dużych gabarytach. Coraz więcej osób decyduje się na ich montaż, ponieważ drzwi przesuwne w systemie HS wyróżniają się nie tylko swoją funkcjonalnością, ale również nowoczesnym designem. Cechuje je styl oraz nietuzinkowa elegancja, która pozwala stworzyć niepowtarzalną aranżację, zachwycającą nie tylko Was, ale również wszystkie osoby, które będziecie gościć w swoim domu. Drzwi w systemie HS występują w bogatej kolorystyce i wyposażone są w eleganckie dodatki, takie jak aluminiowe klamko uchwyty. To produkt znajdujący się w naszej ofercie, który możemy Państwu polecić z pełną odpowiedzialnością.
DANE TECHNICZNE
 
1. Wzmocnienie stalowe w listwach uszczelniających
2. Nowoczesne uszczelnienie welurowe zapewniające lepszą szczelność
3. Listwa uszczelniająca z dodatkowymi uszczelkami
4. Rama wykonana z wysokiej jakości profili wyłącznie z materiału pierwotnego o głębokości 194mm
5. Uszczelnienie z EPDM
6. Górna szyna zapobiegająca możliwości podważania skrzydła
7. Specjalny profil stabilizujący, tzw. wózki
8. Niski próg PVC ze wzmocnieniem aluminiowym o wysokości 60mm (tzw. próg termiczny)
9. Maksymalne szklenie w pakiecie do 48mm
10. Skrzydło wykonane z wysokiej jakości 7-komorowych profili wyłącznie z materiału pierwotnego o głębokości 82 mm
11. Duże wzmocnienie aluminiowe z podwójną przekładką termiczną, wpływającą na jego trwałość i stabilność oraz zmniejszenie współczynnika przenikania ciepła  • 7-komorowy profil  klasy A wykonany wyłącznie z materiału pierwotnego o szerokości skrzydła 82mm gwarantuje stabilność i trwałość okien, a także zwiększoną ochronę przed hałasem i zmianami temperatur
 • Welurowe uszczelnienie wewnętrzne i zewnętrzne z EPDM gwarantujące szczelność i odporność na warunki atmosferyczne dostępne w różnych kolorach
 • W standardzie pakiet szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikania ciepła U=0,5 (W/m²K). Możliwość zastosowania pakietu trójszybowego o U=0,3(W/m2K)
 • Okucia podnoszono – przesuwne wpływające na bezpieczeństwo i komfortowe użytkowanie
 • Aluminiowe klamki i klamko-uchwyty dostępne w kolorach: białym, brązowym, srebrnym i jasno-brązowym 
 • Możliwość zastosowania ciepłej ramki Swisspacer Ultimate
 • Możliwość zamontowania elementów antywyważeniowych klasy WK2 zapewniających wyższy poziom bezpieczeństwa

 • System IGLO-HS wyposażony jest w okucia podnoszono – przesuwne ze niskim progiem aluminiowym.  W ofercie dostępne są również okucia podnoszono – przesuwne z niskim ciepłym progiem, wyposażone ew. w aluminiową nakładkę.
 • Nowoczesny design związany z możliwością wykonywania dużych przeszkleń, gwarantujących maksymalny dopływ światła
 • Świetna funkcjonalność i komfortowe użytkowanie, dzięki zaawansowanemu technologicznie profilowi i systemowi okuć
 • Lekkość i szczelność konstrukcji, dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi prowadnic i welurowemu uszczelnieniu EPDM zapewniającemu świetne parametry termiczne i nieprzywieranie uszczelek w niskich temperaturach. Uszczelki tego typu są stosowane na szeroką skalę wśród największych koncernów samochodowych świata!
 • Bezpieczeństwo gwarantowane, dzięki stabilnej konstrukcji, nawet przy wadze skrzydła do 400 kg
 • Elegancki i nowoczesny design, dzięki bogatej gamie kolorystycznej oraz dodatkom, m.in. w postaci niskiego progu oraz pochwytów czy klamek dwustronnych
 • Idealne rozwiązanie do domów energooszczędnych oraz pasywnych ze względu na dużą powierzchnię szklenia, która wpuszcza do wnętrza dużą ilość światła dziennego oraz poprawia właściwości termiczne pomieszczenia.

Masz pytanie odnośnie naszej oferty?

Zamów rozmowę z naszym doradcą, wybierz dogodną dla Ciebie porę kontaktu.